Comedy

Thursday 23-03-2017 om 20:30 uur - € 5,00

Open Comedy Night
Enschede Lacht

Toneel

Saturday 25-03-2017 om 20:00 uur - € 10,00

’t Is hier geen hotel
Theatergroep ZET

Muziek

Thursday 30-03-2017 om 20:30 uur - Gratis

Singer-songwriters
Mooie Liedjes

Toneel

Sunday 02-04-2017 om 15:00 uur - €8,50

De Gezworenen
Toneelvereniging Puur Sap

Cabaret

Thursday 06-04-2017 om 20:30 uur - € 8.50

‘Van de kaart’!
Cabaretgroep Buro Amarando

Cabaret

Friday 07-04-2017 om 20:30 uur - € 8.50

‘Van de kaart’!
Cabretgroep Buro Amarando

Improvisatietheater

Saturday 08-04-2017 om 20:30 uur - €8,50 (incl.drankje)

Niet van echt te onderscheiden
Improvizaadjes

Muziek

Sunday 09-04-2017 om 15:00 uur - € 8,50

Top secret en classified
Classic & More

Muziek

Friday 21-04-2017 om 20:30 uur - € 10.00

Jazz in Het Vestzaktheater
Paul Woesthuis Kwintet

Muziek

Sunday 23-04-2017 om 15:00 uur - €12,50 Tor en studenten € 10,00

Jubileumtour
Greetje Kauffeld

Toneel

Friday 28-04-2017 om 20:00 uur - € 8.50

Schrijf me in het zand
Tejatertick