Improvisatietheater

Saturday 01-10-2016 om 20:30 uur - € 8,50 (incl. drankje)

Je leeft maar één keer...
Theatercollectief ‘F!KS impro'

Muziek

Sunday 02-10-2016 om 16:00 uur - € 5,00

EP-presentatie “State of Mind”
Jantine Omta

Improvisatietheater

Saturday 08-10-2016 om 20:30 uur - € 8,50 (incl. drankje)

De Buitenkans
André Besseling & Theatersportgroep Op Afroep

Kleinkunst

Sunday 09-10-2016 om 15:00 uur - € 8,50

Vertel het me niet
Ine van Geel & John van der Veer

Kindervoorstelling

Wednesday 19-10-2016 om 15:00 uur - € 5.00

Klop, Klop, wie is daar?
Figurentheater Ennadien

Comedy

Thursday 27-10-2016 om 20:30 uur - €5,00

Open Comedy Night
Enschede Lacht

Toneel

Friday 28-10-2016 om 20:00 uur - €10,00

De koning sterft
Enschede's Vrije Toneel

Toneel

Saturday 29-10-2016 om 20:00 uur - € 10,00

De koning sterft
Enschede's Vrije Toneel

Toneel

Sunday 30-10-2016 om 15:00 uur - € 10.00

De koning sterft
Enschede's Vrije Toneel

Improvisatietheater

Saturday 05-11-2016 om 20:30 uur - €8,50 (incl. drankje)

We want you!
Improvizaadjes

Muziek

Sunday 06-11-2016 om 15:00 uur - €8,50 (incl. drankje)

Weg naar Mozambique
Thijs Borsten en Neze Novellas

Muziek

Thursday 24-11-2016 om 20:30 uur - Gratis

Singer-songwriters
Mooie Liedjes