Muziek

Sunday 16-09-2018 om 15:00 uur - €8,50 (incl.consumptie)

Wereldmuziek : Braziliaans: Vita & Jaime in het theater
Vita Pagie en Jaime Nanohan

Toneel

Friday 21-09-2018 om 20:30 uur - € 8,50

Waterdragers
MT Puur Sap

Toneel

Saturday 22-09-2018 om 20:30 uur - € 8,50

Waterdragers
MT Puur Sap

Toneel

Sunday 23-09-2018 om 15:00 uur - € 8,50

Waterdragers
MT Puur Sap

Toneel

Saturday 06-10-2018 om 20:30 uur - € 8,50

De Eetkamer
Thalia en Toneelvereniging Enschede

Toneel

Sunday 07-10-2018 om 15:00 uur - € 8,50

De Eetkamer
Thalia en Toneelvereniging Enschede

Kleinkunst

Saturday 13-10-2018 om 20:00 uur - €12,50

Paljassen
Patrick de Haan

Muziek

Sunday 14-10-2018 om 15:00 uur - €8,50

Klassiek Concert
Gerard van Kempen en Harmen Lucas

Kindervoorstelling

Wednesday 24-10-2018 om 15:00 uur - €5,00

Walvis
Katiuscia Principato

Cabaret

Friday 26-10-2018 om 20:30 uur - € 15,00

DREEJKLEZOEW (Tryout)
André Manuel

Cabaret

Saturday 27-10-2018 om 20:30 uur - € 15,00

DREEJKLEZOEW (Tryout)
André Manuel

Muziek

Saturday 10-11-2018 om 20:30 uur - 10,00

Jazz, folk en wereldmuziek
Kluijtmans & Stopperka; Sirenas de La Loba; Gerry & Port